Evden Eve Taşıma | Evden Eve Nakliyat  |  Ofis Taşıma  | Ev Eşyası Depolama  | Egesoy Evden Eve Nakliyat
-  0216 305 03 71 - 0212  213 42 36 - 0532 744 49 16
 
.............................................................................................................................................................................

Egesoy evden eve taşıma ,ev,ofis,tekstil,okul,banka,fabrika,taşıma hizmetlerini verirken  işlerin zamanında ve doğru yapılmasını sağlar.

Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir.

Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir.

Profesyonel evden eve  taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. evden eve  taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.

Müşterilerimizin evden eve taşınma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışırız. Evden eve ofisten ofise nakliyat hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı çerçevesinde yaklaşırız

Taşıma konusunda firmamızın standartları:

> Evden eve taşıma
> Ofis taşıma
> fabrika taşıma
> Banka taşıma
> Okul taşıma
> Tekstil taşıma

Ücretsiz ekspertiz,  7/24 saat hizmetinizdedir

Top